• Start
  • Nowe rozwiązania

Powierzchnia podłogi dla systemów filtrów basenowych w "Tropical Islands"

"Tropical Islands" pod Berlinem to największy w Europie park rozrywki z wyjątkowymi parkami wodnymi, atrakcjami tematycznymi i miejscami noclegowymi. W różnych miejscach betonowe posadzki systemów filtrów basenowych zostały zabezpieczone naszymi skutecznymi produktami powłokowymi przed agresywnymi czynnikami.

Pobierz PDF

Powłoki chroniące przed oddziaływaniem substancji chemicznych

Kopalnia soli w pobliżu stolicy Katalonii wykorzystuje do krystalizacji soli specyficzny separator z podwójną komorą ze stali nierdzewnej. Już po 2 latach eksploatacji podłoże ze stali
nierdzewnej wykazywało silne uszkodzenia korozyjne wywołane bardzo agresywnym stężeniem chlorku sodu w wodzie o stałej temperaturze 45°C.

Pobierz PDF

Powłoki przeznaczone do tac ochronnych

Zbiorniki w firmie chemiczno – farmaceutycznej zostały poważnie uszkodzone przez wżery; surowe podłoże betonowe było przez lata narażone na silne działanie czynników atmosferycznych i chemicznych. W efekcie, beton pękał i wykazywał znaczne defekty erozyjne – powierzchnia wymagała dodatkowego zabezpieczenia.

Pobierz PDF

Powłoki do pomp

Dostawca energii elektrycznej i gazu „EDISON” jest jedną z największych firm energetycznych w Europie. Do dostarczania wody chłodzącej stosuje pionowe pompy turbinowe, które
działają do 20 lat. „Sinergo Service”, nasz partner i generalny wykonawca, wybrał powłoki Chesterton do renowacji tych pomp.

Pobierz PDF

65 rur w dużej oczyszczalni ścieków w Polsce zostało zabezpieczone przed ścieraniem i działaniem chemikaliów

Proguard CN200. jest dwukomponentową powłoką kompozytową zawierającą mikrocząstki ceramiczne oraz wzmacniające nanocząstki bazujące na żywicy nowolakowej nowej generacji. Powłoka posiada właściwości ochronne przed działaniem związków chemicznych, korozji i erozji szerokiej gamy podłoży narażonych na agresywne środowisko w podwyższonej temperaturze. Doskonale sprawdza się w środowisku ścieków.

Pobierz PDF

Ułatwiona ochrona przed korozją! Wysokiej jakości systemy kartridży z ceramicznymi powłokami polimerowymi

Dla wybranych produktów oferujemy teraz wydajną metodę aplikacji za pomocą kartridża. Zdecydowaliśmy się wdrożyć zaawansowaną technologię Mixpac  firmy Sulzer, aby znacznie uprościć złożoną procedurę nakładania powłok. Optymalne rozwiązanie do napraw, małych projektów lub trudno dostępnych obszarów.

Pobierz PDF