Powłoki wysokotemperaturowe

ARC HT-S

HT-S - Wysokotemperaturowa powłoka kompozytowa, natryskiwana,
z możliwością wykonania testu wysokonapięciowego, do ochrony przed ścieraniem
Zaawansowany kompozyt ceramiczny, opracowany w celu ochrony urządzeń zanurzonych w środowisku wodnym o podwyższonej temperaturze przed korozją i erozją.

ARC S5

Powłoka natryskowa do bardzo wysokich temperatur. Idealna do zbiorników procesowych z medium o podwyższonej temperaturze oraz do urządzeń narażonych na działanie cieczy przy dużych różnicach temperatur.

ARC S7

Powłoka kompozytowa wykonana z żywicy winyloestrowej z niską zawartością substancji lotnych, odporna na działanie wysokiej temperatury i chemikaliów.
Powłoka kompozytowa wykonana z żywicy winyloestrowej, przeznaczona do stosowania w warunkach wysokiej temperatury i w środowisku agresywnych środków chemicznych, w których istnieje ryzyko wystąpienia cykli temperaturowych i szoków termicznych.

ARC T7 AR

Powłoka ochronna na bazie winyloestru typu Nowolak.
ARC T7 AR została stworzona w celu zapewnienia ochrony przed wysoką temperaturą, działaniem chemicznym i tam, gdzie występuje zjawisko agresywnego ścierania.

CN 100

Proguard CN 100 iso to dwuskładnikowa powłoka z cząsteczkamimikro-ceramicznymi na bazie ultranowoczesnej żywicy nowolakowej.Ten specjalistyczny system malarski zapewnia odporność chemiczną,wytrzymałą ochronę antykorozyjną i zapobiega ścieraniu wielupowierzchni w agresywnych środowiskach i przy podwyższonychtemperaturach.