Powłoki chemoodporne

ARC 855(E)

Kompozyt do ochrony przed ścieraniem.
Ceramiczny materiał kompozytowy (odbudowa ubytków) do nanoszenia za pomocą szpachelki lub pacy, do naprawy i ochrony wszystkich powierzchni metalowych narażonych na erozję, korozję i oddziaływanie agresywnych związków chemicznych.

ARC 858(E)

Kompozyt do ochrony przed ścieraniem.
Ceramiczny materiał kompozytowy (odbudowa ubytków) do nanoszenia za pomocą szpachelki lub pacy, do naprawy i ochrony wszystkich powierzchni metalowych narażonych na erozję, korozję i oddziaływanie agresywnych związków chemicznych.

ARC S1HB

Nowa powłoka przemysłowa Chesterton ARC zwiększa ochronę trudnych do pokrycia powierzchni, takich jak stal czy beton z dużymi wżerami.
ARC S1HB oferuje ochronę jednowarstwową z technologią luminescencji UV dla łatwej kontroli w trakcie procesu.

ARC S1PW

Cienka powłoka chroniąca struktury przed chemikaliami, erozją i korozją, z ceramicznym wypełniaczem.
S1PW jest produktem zatwierdzonym do zastosowań wymagających certyfikatu NSF 61 w zakresie pracy w zimnej wodzie.

ARC S2(E)

Odporna na erozję powłoka kompozytowa do natrysku, ze zbrojeniem ceramiką.
Kompozyt wzmocniony ceramicznie, stosowany do ochrony wszystkich powierzchni metalowych, narażonych na erozyjne, korozyjne i intensywne przepływy cieczy.

ARC S4+(E)

Powłoka kompozytowa na bazie żywicy Novolac, składająca się w 100% z substancji stałych, wzmacniana składnikami mineralnymi, odporna na działanie kwasów.
Kompozytowa ciekła powłoka polimerowa, opracowana do ochrony urządzeń przed działaniem agresywnych środków chemicznych i korozją.

ARC S7

Powłoka kompozytowa wykonana z żywicy winyloestrowej z niską zawartością substancji lotnych, odporna na działanie wysokiej temperatury i chemikaliów.
Powłoka kompozytowa wykonana z żywicy winyloestrowej, przeznaczona do stosowania w warunkach wysokiej temperatury i w środowisku agresywnych środków chemicznych, w których istnieje ryzyko wystąpienia cykli temperaturowych i szoków termicznych.

ARC T7 AR

Powłoka ochronna na bazie winyloestru typu Nowolak.
ARC T7 AR została stworzona w celu zapewnienia ochrony przed wysoką temperaturą, działaniem chemicznym i tam, gdzie występuje zjawisko agresywnego ścierania.

CN 200

Proguard CN 200 to dwuskładnikowa powłoka kompozytowa z mikrocząsteczkami ceramicznymi na bazie ultranowoczesnej żywicy nowolakowej. System ten zapewnia odporność na działania chemikaliów, zabezpieczenie przed korozją i ścieraniem dla różnych podłoży w skrajnie agresywnych środowiskach przy podwyższonych temperaturach roboczych.

CN-1M

Proguard CN-1M to 2-składnikowa powłoka odporna natemperaturę i działanie chemikaliów z silanizowanym wypełnieniemw postaci mikrocząsteczek najwyższej klasy, w połączeniu zultranowoczesną hybrydyzowaną żywiczną bazą epoksydowonowolakową.